logo
sk en
facebook
kategorie cojenove zlavy

O nás

Ako to celé začalo?

 

Manželia Tereza a Jeffrey Schumacher z USA stoja za zrodom týchto úžasných sviečok. Priam milovali tú relaxačnú náladu v ich dome v momente, keď zapálili voňavú sviečku. Ich vášeň pre zdravie a wellness ich však priviedla k obavám, čo vlastne môže spôsobiť dýchanie toho čierneho dymu, ktorý sa bežne tvorí pri pálení sviečok. A tak začali hľadať. Čo sa však dozvedeli, ich šokovalo.

Zistili, že drvivá väčšina sviečok je vyrábaná z parafínu, čo je odpadový produkt pri výrobe nafty a vedľajší produkt pri výrobe petroleja. Správa z Prírodnej agentúry na ochranu v USA – EPA (kliknite sem) stanovila, že parafín je zdraviu škodlivý počas horenia. Rovnako škodlivý ako je pasívne fajčenie. Pri jeho horení vzniká 11 toxínov, 2 z nich boli určené, že zvyšujú riziko rakoviny viacerých druhov.

Taktiež sa dozvedeli, že väčšina komerčne vyrábaných vôní vo sviečkach sú takmer tak škodlivé ako parafín, pretože boli vyrábané s petrolejovým olejom. A ešte navyše, kovy, ktoré sú používané v knôtoch bežných sviečok a ďalšie syntetické aditíva sú taktiež nezdravé.

 

Otrávení z toho, čo zistili, rozhodli sa vyrobiť svoje vlastné neobyčajne voňavé sójové sviečky pre ich vlastnú potrebu.

Základné kritéria pre nové sviečky boli dané:

-          Sviečky zo 100% prírodného sójového vosku – pretože sójový vosk nemá žiadne zdraviu škodlivé   karcinogény, horí čistým plameňom, čiže žiadne čierne sadze, a trvá dlhšie ako je parafínový vosk

-          Rovnomerné horenie – žiadne ďalšie vyhorené diery uprostred sviečky s hromadou vosku na stranách nádoby

-          Úžasná vôňa od vrchu po spodok!!!

-          Dlho trvajúce arómy, ktoré sú 100% reálne

Takto vznikli Pure Integrity Sójové Sviečky.

Rozvoňajte si svoje domovy ešte dnes a ucíťte ten rozdiel.

 

S láskou a vďakou v srdci vás zdravia Tereza a Jeffrey Schumacher

foot

payment cards